Võimalused
Kiire seadistada, lihtne hallata, efektiivne arvestada
Planeeri

Planeeri

Planeeri töögraafikuid, et kiiresti töötajatele vahetusi ja tööaegu määrata. Detailsemaks planeerimiseks loo töötajatele ülesandeid. Kõik ülesanded ja töögrafiku planeeritud vahetused ilmuvad töötajale kalendri ülevaate saamiseks.

Planeerida saab ka ettevõtte ressursse (masinaid, autosid, jne), mis aitab vältida ressursside topelt broneerimist samale ajale.

Arvesta

Arvesta

Tööaegu saab paralleelselt registreerida kiibi, sõrmejälje ja rakenduse kaudu. Rakenduses saab tööaegu lisada käsitsi ja taimeriga.

Tööd alustades käivitad taimeri, tööd lõpetades peatad taimeri. Nii lihtne ongi. Salvestame asukoha ja muu tööga seonduva lisainfo.

Komandeering? Töötaja lisab jooksvalt hüvitised. Hiljem saab ülemus ülevaate kõigist töötaja päevarahadest ja muudest kuludest.

Puhkusele minek? Töötaja teeb puhkuseavalduse. Juht kinnitab avalduse ja töötaja asub pakkima.

Halda

Halda

Süsteemi saab sisse kanda töötajad, kliendid, objektid, projektid ja palju muud. Objekte/projekte saab siduda klientidega ning lisade asukoha ja palju muud infot.

Tööliigid, hüvitiseliigid, puudumisliigid, jne võimaldavad ise täpsustada ettevõtte spetsiifilisi valikuid, mida töötajad saavad kasutada andmeid lisades.

Seadista

Seadista

Seadista Wemply ettevõtte vajadustele täpselt vastavaks. Lülita sisse ainult need moodulid, mida ettevõttel vaja. Seadista õiguste grupid, et kontrollida, mida erinevad ettevõtte töötajad Wemply's näevad. Loo ettevõtte struktuur määrates juhtidele alluvad ning koostades töötajate grupid.

Loo lisaväljad kogumaks ettevõttele vajalikku infot, mille tugi vaikimisi Wemply's puudu on.

Aruanded

Aruanded

Koosta erinevaid aruandeid kogutud andmete põhjal. Ekspordi andmeid PDF, CSV või Excel formaadis. Lisaks on Wemply liidestunud erinevate majandustarkvaradega ja võimaldab andmeid palgaarvestuseks lihtsalt üle kanda.

Aruannete moodul on paindlik ja soovi korral lisame juurde personaliseeritud aruandeid.

On oma IT-tiim? Wemply'l on API, mille kaudu otse andmeid küsida.

Personal

Personal

Lõpp tüütule paberimajandusele ja allkirjade kogumisele!

Kõik töötajate dokumendid, tervisekontrollid, isikukaitsevahendid, koolitused ja muu vajaliku saab nüüd Wemply'ga digitaalselt ära hallata.

Lisaks tuletab Wemply meelde kui mõni dokument aeguma hakkab, et kogu lepingumajandus oleks alati korrektne.

Kogu töötaja info on kokku võetud ühe lehe peale töötaja personalikaardis.